Vi er Interfil

Vi er mer enn 60 ansatte som utvikler, selger, produserer og tester kvalitetsfiltre hver dag. Ta en prat med oss:

Kåre Haugen - profile photo

Kåre Haugen

Innkjøpsansvarlig

kare.haugen@interfil.no

902 70 077

Signe Barlund - profile photo

Signe Barlund

Kundebehandler

signe.barlund@interfil.no

902 73 705

Ronny Brukveen - profile photo

Ronny Brukveen

Salgsingeniør kjemisk filtrering

ronny.brukveen@interfil.no

995 54 488

Frode Sperstad - profile photo

Frode Sperstad

IT-ansvarlig

frode.sperstad@interfil.no

911 63 711

Terje Bosmen - profile photo

Terje Bosmen

Produksjonssjef

terje.bosmen@interfil.no

971 97 612

Synnøve Bismo Dagsgard - profile photo

Synnøve Bismo Dagsgard

Kundebehandler

synnove.dagsgard@interfil.no

902 73 705

Sigurd Andersen - profile photo

Sigurd Andersen

Produksjonsleder

sigurd.andersen@interfil.no

902 70 077

Randi Lund Ophaug - profile photo

Randi Lund Ophaug

Kundebehandler

randi.ophaug@interfil.no

902 73 705

Jorunn Randen - profile photo

Jorunn Randen

Kundebehandler

jorunn.randen@interfil.no

902 73 705

John Barhaughøgda - profile photo

John Barhaughøgda

Salgsingeniør

john.barhaughogda@interfil.no

913 90 770

Denis Osmancevic - profile photo

Denis Osmancevic

Salgsingeniør

denis.osmancevic@interfil.no

902 81 087

Celi Kari Heggebotn - profile photo

Celi Kari Heggebotn

Lønns- og økonomiansvarlig

celi.heggebotn@interfil.no

905 04 419

Ola Torgeir Skjaak - profile photo

Ola Torgeir Skjaak

Teknisk sjef

ola.skjaak@interfil.no

918 68 587

Dag Yngve Kleiven - profile photo

Dag Yngve Kleiven

Teknisk inneselger

dag.yngve.kleiven@interfil.no

468 46 879

Per Ove Hyrve - profile photo

Per Ove Hyrve

Salgsleder

per.ove.hyrve@interfil.no

934 04 641

Svein Håvard Saksen - profile photo

Svein Håvard Saksen

Salgsingeniør

sveinhavard.saksen@interfil.no

901 11 224

Arild de Presno - profile photo

Arild de Presno

Daglig leder

arild.depresno@interfil.no

416 99 255

Grete Kveen - profile photo

Grete Kveen

Teamleder kundeservice

grete.kveen@interfil.no

902 73 705

Marit Haugen - profile photo

Marit Haugen

Kundebehandler

marit.haugen@interfil.no

902 73 705