Interfil Skjåk

Kundesenter, fabrikk, forsknings- og utviklingsavdeling.

post@interfil.no

902 70 077

Industrivegen 80, 2690 Skjåk

Se kontaktinformasjon til enkeltansatte

Kontaktskjema

Fasadebilde av Interfil i Skjåk

Dette er noen av de du møter hos oss

Monica Hanstad -

Monica Hanstad

Kundebehandler Oslo

monica.hanstad@interfil.no

902 88 270

Bjørn Moastuen -

Bjørn Moastuen

Kundebehandler

bjorn.moastuen@interfil.no

902 73 705

Magnhild Teigum -

Magnhild Teigum

Kundebehandler

magnhild.teigum@interfil.no

902 73 705

Signe Barlund -

Signe Barlund

Kundebehandler

signe.barlund@interfil.no

902 73 705

Randi Lund Ophaug -

Randi Lund Ophaug

Kundebehandler

randi.ophaug@interfil.no

902 73 705

Jorunn Randen -

Jorunn Randen

Kundebehandler

jorunn.randen@interfil.no

902 73 705

Grete Kveen -

Grete Kveen

Teamleder kundeservice

grete.kveen@interfil.no

902 73 705

Marit Haugen -

Marit Haugen

Kundebehandler

marit.haugen@interfil.no

902 73 705