Interfil Skjåk

Kundesenter, fabrikk, forsknings- og utviklingsavdeling.

Telefon:
Sentralbord:     902 70 077
Kundeservice:   902 73 705

Industrivegen 80, 2690 Skjåk

Se kontaktinformasjon til enkeltansatte

Epost:
Generelle henvendelser: post@interfil.no
Bestilling/kundeservice: kundeservice@interfil.no

 

Kontaktskjema

Fasadebilde av Interfil i Skjåk

Dette er noen av de du møter hos oss

Rita Brekkum -

Rita Brekkum

Kundebehandler

rita.brekkum@interfil.no

902 73 705

Agnes Lykre -

Agnes Lykre

Kundebehandler

agnes.lykre@interfil.no

902 73 705

Monica Hanstad -

Monica Hanstad

Kundebehandler Oslo

monica.hanstad@interfil.no

902 88 270

Bjørn Moastuen -

Bjørn Moastuen

Kundebehandler

bjorn.moastuen@interfil.no

902 73 705

Magnhild Teigum -

Magnhild Teigum

Kundebehandler

magnhild.teigum@interfil.no

902 73 705

Marit Haugen -

Marit Haugen

Kundebehandler

marit.haugen@interfil.no

902 73 705